Спростіть вираз і знайдіть його значення при даних значеннях букв: -12b – 7b + 10b - b при b =

-0,1; 2цілих 3/5; -1; -5,7; 0;

Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

Ответ:

-12b-7b+10b-b=-10b=-10×(-0,1)=1

-12b-7b+10b-b=-10b=-10×2 3/5=-8

-12b-7b+10b-b=-10b=-10×(-1)=10

-12b-7b+10b-b=-10b=-10×(-5,7)=57

-12b-7b+10b-b=-10b=-10×0=0