Знайти середню арифметмчне чисел:38.5;48.2;36.8;32.2;


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

(38+5)/2=21.5

(48+2)/2=25

(36+8)/2=22

(32+2)/2=17

якщо я вірно зрозуміла умову,чи потрібно усіх чисел разом?числа цілі чи з десятими?

щоб знайти середне арифметичне потрібно додати всі числа і поділити на кількість цих чисел

Пошаговое объяснение:

Отвечает Просвиров Виталик.

Ответ:

21,5

25

22

17

Пошаговое объяснение:

............