На одному озері було в 4 рази більше качок, ніж на другому. Коли з першого озера відлетіло 3 качки,

а на друге прилетіло 12 качок, то на обох озерах стало порівну качок. Скільки було на першому і на другому озері качок спочатку?СРОЧНОООООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Гарьковец Мирослав.

Ответ:

На першому: 20 качок

На другому: 5 качок

Пошаговое объяснение:

На першому: 4х

На другому: х

4х-3=х+12

4х-х=12+3

3х=15

х=5 на другому

4х=4*5=20 на першому