ПОСОГИТЕ ПЛИИИИИЗ Купили 16 зошитiв по 3 грн. i по 2грн. 20к., заплативши за всю покупку 45 грн.

60к. Скiльки купили зошитiв кожного виду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирлик Айбике.

Нехай зошитів по 3 грн купили х штук. Тоді зошитів по 2грн. 20к. (2,2 грн) купили 16-х штук.

Складемо рівняння.

3х+2,2(16-х)= 45,6

3х+35,2-2,2х=45,6

0,8х=45,6-35,2

0,8х=10,4

х=10,4:0,8

х=13

16-х=16-13=3 зошити по 2грн. 20к.

Відповідь: 13 зошитів по 3 грн і 3 зошити по 2грн. 20к. було куплено