А) 3/4 від числа 48 становлять... б) 50% від числа 7 дорівнюють...в) Якщо а=1, в=-2, то значення

виразу 3|а|-4|в| дорівнює....г)Точка А (-2;-3)розташована у... четверті ​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Диана.

Відповідь:

а)36;

б) 3,5;

в) -5;

г) ІV чверті

Покрокове пояснення:

а)48* 3/4=12*3=36.

б) 7* 50%/100%=7*0,5=3,5.

в)3*1-4*2=3-8= -5.

г) у четвертій чверті