Автомобіль за перші 2 години проїхав 103,4 км,а потім за 3 години 160,5 км. Скільки кілометрів у

середньому він проїджав за годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Кадаева Аминат.

Ответ:

весь шлях 103.4+160.5=263,9км

час 2+3=5 г

швидкість 263,9/5=52,78 км/год

Пошаговое объяснение:

0 1