Знайдить число 12% якого ставляють 60


Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Ответ:

500 це число ))

Пошаговое объяснение:

12% - 60

100% - ?

1) 60/12=5 (1%) цього числа

2) 5*100=500 (100%) це число

(((будь ласка поставте краща відповідь)))