7. 2б Розв’яжіть задачу. Човен пройшов відстань між двома пристанями за течією річки за 6 год, а

проти течії ту ж відстань – за 10 год. Знайдіть власну швидкість човна, якщо швидкість течії річки 2 км/год.ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Выборнов Данил.

Ответ:

8 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

6(x+2)=10(x-2)

6x+12=10x-20

10x-6x=20+12

x=32/4=8 км/ч