Кут між бічними сторонами рівнобедреного трикутника відноситься до кута при основі як 3:1. Знайди

більший кут​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Відповідь:

108

Покрокове пояснення:

є 3 кути. 1й = 3х, другий і третій по х

3х+х+х=180°

5х=180

х=36

більший кут = 3х36=108°

Отвечает Михайлус Ксюша.

Ответ:

Кут між бічними сторонами  108⁰

Пошаговое объяснение:

сумма углов треугольника 180⁰, а углы при основании равны =>

a+a+3a = 180

5a = 180

a = 180/5

a = 36 ⁰ при основании

Кут між бічними сторонами = 36*3 = 108⁰