25 зелених і 15 жовтих яблук порівну розклали на 10 тарілок.скільки яблук поклали на кожну тарілку.


Ответы на вопрос

Отвечает Вознюк Софія.

Ответ:

4 яблука на кожній тарілці

Пошаговое объяснение:

1) 25+15=40(ябл.)-усього яблок

2)40:10=4(ябл.)

Відповідь: на кожну тарілку поклали 4 яблука.