25 зелених і 15 жовтих яблук порівну розклали на 10 тарілок .Скільки яблук поклали на кожну тарілку?


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Евгения.

Відповідь: по 4 яблука

Покрокове пояснення: оскiльки яблук 25+15=40, тому 40:10=4(яб.)

Це не значить, що на тарiльцi одинакова кiлькiсть по кольору. Просто по 4 яблука.

Отвечает Красавина Светлана.
1) 25 + 15 = 40 - всего яблок
2) 40 : 10 = 4 - по 4 яблока