Решите уравнение 2(x - 3) + 5 =x x+2/9 = x-3/2 Помогите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Шабловский Вадим.

Відповідь:

1) х=1; 2) твердження хибне для будь- якого значення х

Покрокове пояснення:

1) 2(х-3)+5=х

2х-6+5=х

2х-1=х

2х=х+1

2х-х=1

х=1

2) х+2/9=х-3/2

скоротити однакові члени в обох частинах рівняння

2/9=-3/2

твердження хибне для будь- якого значення х