СРОЧНО!Велосипедист їхав то 3 год зі швидкістю 15,3 км/год і 2 год зі швидкістю 14,5 км/год.Знайди

його середю швидкість на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Позднякова Галина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) l1=v1*t1=15,3 км/год * 3 год =45,9 км

2)l2=v2*t2=14,5 км/год * 2 год =29км

3) v середня=l/t=l1+l2/t1+t2= 74,9 км / 6 год= приблизно 12,5 км/год

v це швидкість

t це час

l це шлях

Отвечает Федосеев Валера.
(15,3 *3) + (14,5 * 2) : 5 = (45,9 + 29) : 5 = 14,98