Сплав містить 60% алюмінію, 15% міді, а решта – магній 0,5кг. Яка маса сплаву? СпоЧно!! Очень

надо !!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кисель Максим.

Ответ: 2 килограма

100%=х

100%-(60%+15%)=25%

0,5кг=25%

100%-х

25%-0,5

25*х=100*0,5

25х=50

х=50/25

х=2

Пошаговое объяснение: