Розв’язати рівняння: 0,2(7 - 2х) = 2,3 – 0,3(х – 6)


Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Максим.
0,2(7 - 2х) = 2,3 – 0,3(х – 6)
(Розкриваємо дужки)
1,4 - 0,4 = 2,3, - 0,3x + 1,8
(Переносимо чисоа зі змінною в одну сторону, числа в іншу)
-0,4x - 0,3x = 2,3 - 1,4 + 1,8
-0,1х = 2,7
(Розділимо обидві сторони на (-0,1))
х = -27
Відповідь: х = -27