1. Есептің қысқаша шартын жаз және шығар. Кинотеатрға 8 бала және олардан 4 есе артық ересек

адамдар келді. Кинотеатрбарлығы неше адам келді?2. Есептің қысқаша шартын жаз және шығар.Шаршының ұзындығы 7 см. Шаршының периметрін тап.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жбанова Валерия.

Ответ:

1)8×4=32,

32+4=36

барлығы-36адам

2)Р=a+b×2

P=7+7×2=24