Записати звичайний дріб у вигляді десяткового дробу і виконати ділення 4,8:2/5


Ответы на вопрос

Отвечает Пенинская Ксения.

Пошаговое объяснение:

4,8:0,4=12

2/5=0,4

питання: тут ще багато таких які задають надто легкі запитання я очікував щось подібне\sqrt[10]{5060} +\frac{99}{100} =

Отвечает Гафиева Аделя.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

2/5 = 0,4

4,8 : 0,4 = 12