Розв'язати рівняння,використовуючи рівність 7.45×2.8=20.86 7.45y=20.86


Ответы на вопрос

Отвечает Патласова Оля.

Ответ:

у=2,8

Пошаговое объяснение:

7,45*2,8=20,86

7,45*у=20,86

20,86=20,86

7,45*2,8=7,45*у

у=2,8*7,45/7,45=2,8*1=2,8