Маса бика 4/5 ц і ще 4/5 своєї маси. Визначити масу бика?


Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Вадим.

Ответ: маса бика 4ц

Пошаговое объяснение: нехай маса бика -х , тоді 4/5 це буде-4х/5

Складемо рівняння:

4х/5+4/5=х

4х/5-х=-4/5

4/5х-5/5х=-4/5

-1/5х=4/5

х=-4/5:(-1/5)

х=-4/5*(-5/1)

х=4ц