Довжина прямокутної ділянки — 200м, а ширина її становить 75% довжини.Зорано 25% цієї ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Рукавишников Марта.

Відповідь:

Дано:

Довжина - 200м

Ширина - 75% довжини

Зорано 25% цієї ділянки

Покрокове пояснення:

1) 200 - 75% = 125(м) - ширина

2) Р = 200 + 125 + 200 + 125 = 650(м2) - площа ділянки

3) 650 - 25% = 487,5(м2) - залишилося зорати

Відповідь: 487,5м2 залишилося зорати