Текшенің бір жағының ауданы 16 см2. Текшенің барлық жақтарының аудандарының қосындысының

мәнін тап​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Никита.

Ответ:

текшеде жүздердің жалпы саны 6 және олардың бір-бірімен теңдік ауданы => 16 + 16 + 16 + 16 + 16 + 16 = 16 * 6 = 96 облыстарының қосындысы

Пошаговое объяснение: