Для приготування напою беруть яблучний сік, воду і мед у відношені 2:3:1. Скільки взяли яблучного

соку , якщо вийшло 18 літрів напою?

Ответы на вопрос

Отвечает Маткин Илья.

Ответ: 6 л

Пошаговое объяснение: 1) 1+2+3 = 6

2) 18:6 =3 - У відношенні до 1

3) 3•2 =6 (л) - соку