В одному ящику яблук в 3 рази більше, ніж в іншому. Коли з першого ящика до другого переклали 9 кг,

то в обох ящиках яблук стало порівну. Скільки кілограмів яблук було спочатку в кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Варежкин Антон.

Ответ:

27 та 9 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому ящику спочатку було - х кг, тоді в першому - 3х. Складемо рівняння:

3х-9= х+9

3х-х= 9+9

2х= 18

Х= 9 кг- було спочатку у другому ящику

9*3= 27 кг - було спочатку у першому ящику