у першому ящику було у 4 рази більше яблук ніж у другому коли з першого ящика взяли 10 кг яблук а у

другій поклали ще 8 кг то в обох ящиках яблук стало порівну скільки кілограмів яблук було в кожному ящику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Троц Ника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 ящик - 4х

2 ящик - х

4х - 10  = х + 8

4х - х = 18

3х = 18

х = 6 кг яблук - 2 ящик

1 ящик - 4 ×6 = 24 кг яблук