Які з пар чисел (1;-2),(2;3),(-4;-1,5) є розв'язками рівняння 4y-3x=6?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.

Ответ:

(2,3)

Пошаговое объяснение:

4у-3х=6

4*3-3*2=6

12-6=6

6=6