Варiант 2 У завданнях 1-6 виберіть правильну відповідь.1. Знайдіть корінь рівняння 7x – 30 =

24+х. ,А. 12. Б. 9.В. -12, г. 18.2. Знайдіть суму коренів рівнянь 5х +10=15х + 40 і 2(-5х + 10) = 80.А, –3. Б. 9.B. 3. Г. -9.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапина Соня.

в первом будет 9

во втором будет -9

1)7х-30=24+х

7х-х=24+30

6х=54

х=9

2)5х+10=15х+40

5х-15х=40-10

-10х=30

х=-3

2(-5х+10)=80|/2

-5х+10=40

-5х=40-10

-5х=30

х=-6

сума коренів : -3-6=-9