ширина прямокутника паралелепипида доривнюе 6,3см, що становить 7:15 його довжини,а висота

становить 40% довжини. Обчислить обьем паралелепипида.

Ответы на вопрос

Отвечает Нечаев Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 6.3*15:7=13.5см-длина.

2. 13.5*40:100=5.4см-высота.

3. 6.3*13.5*5.4=459.27 см3-объём