Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3,2 см, що становить 8/25 його довжини, а висота

становить 54% довжини. Обчислить обьем паралелепіпеда ​

Ответы на вопрос

Отвечает Некрашевич Диана.

Ответ:

172,8 см³

Пошаговое объяснение:

3,2:8*25=10 (см) довжина паралелепіпеда

0,54*10=5,4 (см) висота паралелепіпеда

3,2*10*5,4=172,8 (см³) об"єм парлелепіпеда