Знайдіть число якщо відомо що 24% якого дорівнює 16 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Марина.

Ответ:

80

Пошаговое объяснение:

х - 100%

16 - 20%

х = \frac{16*100}{20} = \frac{1600}{20} = 80