автомобіль проїхав 152,6 км за 2,8 годин. Скільки кілометрів він проїде за 4,2 годин з тією самою

швидкістью?

Ответы на вопрос

Отвечает Байрамов Марсель.

Ответ:

228,9 км

Пошаговое объяснение:

152,6:2,8=54,5 (км/год) швидкість автомобіля

54,5*4,2=228,9 (км) проїде автомобіль

Отвечает Kun Mirage.

Ответ:

152,6/2,8 = 54,5

54,5 * 4,2 = 228.9