Допоможіть,до завтра терміново, Дріт розрізали на три частини. Довжина однієї частини становила

240 м. Довжина другої частини дорівнювала 5/8 довжини першої частини, і 60% довжини третьої частини

Ответы на вопрос

Отвечает Цуркан Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240*5/8=30*5=150см 2-га частина

(150:60)*100= 2,5*100=250см 3-тя частина