ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 35дм. Ширина становить 40%

довжини, а висота - 60% ширини. Знайти його об'єм у дециметрах кубічних (у відповідь записати число).

Ответы на вопрос

Отвечает Обчанская Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 35/100*40= 14 дм ширина

2) 14/100*60 = 8.4 дм висота

V= 35*14*8.4 = 4116 дм3