Швидкість тіла що рухається визначають за законом S(t)=2t^3-t^2+t (час t вимірюють у секунда, шлях

S - у метрах). Знайдіть швидкість тіла через 2 секунди після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Ангелина.

Ответ:

Швидкість V = dS/dt =6t²-2t+1, V(2)=24-4+1=21 м/сек

Пошаговое объяснение: