2) Тіло рухається за законом S(t) = 4 + - t (час і вимірюють у секундах, шлях S-у метрах). Знайдіть

швидкість тіла через Дві секунди після початку руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бадртдинова Снежана.
S(2) = 4+ -2 = 2м.
v = S/t
v = 2/2 =1 м/с