докажите что пропорция 2 : 1.8 = 16/3 : 4.8 является правильной. составь еще 3 правильные пропорции

с этими же четырьмя членами

Ответы на вопрос

Отвечает Narwhals Narwhals.

Відповідь:

Правильною.  1.8:2=4.8: (3/16), 2:16/3=1.8:4.8 або ж 16/3:2=4.8:1.8

Покрокове пояснення:

1.8 це 18/10 або 9/5. Тоді 2*\frac{5}{9} =\frac{10}{9}

Тоді 4.8 це 48/10= 24/5. Тоді \frac{16}{3} *\frac{5}{24} =\frac{10}{9}

Тому ця пропорція є правильною. Також, щоб пропорція з цими ж числами була правильна її можна просто перевернути. Тоді 1.8:2=4.8: (3/16). Також буде правильним 2:16/3=1.8:4.8 або ж 16/3:2=4.8:1.8