З трьох ділянок зібрали 180 ц. пшениці. З першої зібрали у 2 рази більше ніж з другої, а з третьої

на 20 ц більше , ніж з першої. Скільки центренів пшениці збирали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Жиганян Джамал.

Второй участок - х ц

Первый участок - 2х ц

Третий участок - (2х + 20) ц

Всего 180 ц пшеницы

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение: х + 2х + 2х + 20 = 180

                    5х = 180 - 20

                    5х = 160

                    х = 160 : 5

                    х = 32 (ц) - со второго участка

2х = 2 · 32 = 64 (ц) - с первого участка

64 + 20 = 84 (ц) - с третьего участка

Ответ: 64 ц, 32 ц и 84 ц соответственно.