За який час велосипедист наздожене пішохода що йде зі швидкістю 4,5 км год, та йшов на 1,5 год

раніше у тому ж напрямку при умові що його швидкість у 1,5 рази більша​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Лена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,5 * 1,5 = 6,75 км / год швидкість велосипедиста

6,75-4,5 = 2,25 км / год швидкість зближення

4,5 * 1,5 = 6,75 км відстань між ними в момент виїзду велосипедиста

6,75: 2,25 = 3 ч велосипедист наздожене пішохода