.довжина присадібної ділянки прямокутної форми дорівнює 72,6 м , а її ширина становить 54%довжини

Яка площа присадибної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Алина.
Длина - 72,6 м
Ширина - 54% от длины
S - ? м

54% = 0,54

1) 72,6 * 0,54 = 39,204 = 39,2 (м) ширина
2) 72,6 * 39,2 = 2845,92 = 2846 (м2) - площадь