Задача На спортивні змаганняприїхало 12 команд по9 спортсменів та 17 ко-манд по 7

спортсменів.Скільки всього спортсме-нів приїхало на змагання?​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Николай.

Ответ:

227

Пошаговое объяснение:

12 \cdot 9 + 17 \cdot 7 = 108 + 119 = 227