Довжина прямокутника в 3 рази довша від ширини, а периметр його дорівнює 64 см. Знайти довжину і

ширину прямокутника. Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Ангелина.

Ответ:

нехай ширина прямокутника буде Х см тоді довжина буде 3Х оскільки периметр прямокутника це сумма всіх сторін маємо рівняння:

Х+Х+3Х+3Х=64

8Х=64

Х=64÷8

Х=8 см- ширина прямокутника

3×8=24 см-довжина прямокутника

Пошаговое объяснение: