Якщо число збільшити на 9 й отриманий результат збільшити в одинадцять разів, дістанемо 110. Яке це

число?

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Данил.

Пусть х - число

(х + 9) - увеличили на 9

(х + 9) · 11 - увеличили в 11 раз

Уравнение:

(х + 9) · 11 = 110

х + 9 = 110 : 11

х + 9 = 10

х = 10 - 9

х = 1

Ответ: число 1.