Маша сказала Даші "Дай мені 8 цукерок, тоді у мене буде в 2 рази більше цукерок, чим у тебе ". А

Даша відповіла "Краще ти мені дай 8 цукерок, тоді у нас цукерок буде порівну ". Скільки цукерок було у кожної дівчини?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

не понятно ваши вопросы можете написать по русский

Отвечает Кравчук Даша.

Ответ:

У  Маші - 56 цукерок, а в Даші - 40

Пошаговое объяснение:

Нехай в Маші х цукерок, а в Даші - у, тоді складемо систему рівнянь:

\left \{ {{x+8=2(y-8)} \atop {x-8=y+8}} \right. \\\left \{ {{x+8=2y-16)} \atop {x-8=y+8}} \right.\\\left \{ {{x=2y-24} \atop {2y-24-8=y+8}} \right.\\2y-y=8+8+24\\y= 40

x - 8 = 40 +8

x = 56