Кіоск продав за день 120 кг цибулі і 50 кг моркви по однаковій ціні. За цибулю виручили на 630грн

більше, ніж за моркву. Скільки грн виручили за цибулю і моркву окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Жирнов Влад.

1)120 -50=на 70кг цибулипродали больше
2)630:70=9грнстоит один кг
3)9 ×120=1080грн выручили зацибулю
4)9×50=450грн за моркву