Михайлик був на рибалці.До річки він йшов пішки а назад повертався на велосипеді. На весь шлях він

витратив 50 хв. Іншого разу на рибалку і назад він їхав на велосипеді і затратив 24 хв. Скільки часу потрібно буде Михайликикові щоб пройти весь шлях в обидва кінці пішки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Карина.

Ответ:

52 хвилини

Пошаговое объяснение:

1) 50-24=26(хв) - шлях пішки;

2)26•2=52 (хв)