35 Чи правильно, що будь-який звичайний дріб можна перетворити надесятковий? Подай дроби у

вигляді нескінченних періодичних дробіві округли з точністю до тисячних: а)1/3 б)2/11 в)23/90; г)32/33​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанзак Нуржарык.

Ответ:

1/3 = 0,(3)

2/11 = 0,(18)

23/90 = 0,2(5)

32/33 = 0,(96)