Знайдіть найбільший спільний дільник чисел:1) 24 і 422) 280 і 588​


Ответы на вопрос

Отвечает Кацкая Виолетта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 24  і 42

24 = 2 * 2 * 2 * 3

42 = 2 * 3 * 7

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

2, 3

Знаходимо добуток однакових простих множників:

НСД (24 і 42) = 2 * 3 = 6 - найбільший спільний дільник

Розкладемо на прості множники 280  і 588

280 = 2 * 2 * 2 * 5 * 7

588 = 2 * 2 * 3 * 7 * 7

Находим произведение одинаковых простых множителей

2, 2, 7

Знаходимо добуток однакових простих множників

НСД (280; 588) = 2 *2 *7 = 28