Діаметр кола 20дм чому його радіус​


Ответы на вопрос

Отвечает Фаниев Роман.

Ответ:

Радіус кола дорівнює 10дм

Пошаговое объяснение:

D=2R

R=D/2

R=20/2=10(дм)