Семеро піратів хочуть розділитии скарб, який складається з 55 золоти слитків вагою 306г,307г, . . .

,359г, 360г відповідно. Кожен пірат буде задоволений, якщо йому дістанеться рівно 2.5 кг золота і ні ні грам менше, Чи можуть пірати розділити скарб, щоб кожен залишився задоволений, не позпилюючи слитки? помогите, Срочно!!!!!, помогите с решением, пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсов Наис.

Вага всіх монет

306+307+...+359+360

це

306+360=666

307+359=666

....

331+335=666

332+334=666

таких пар 333-306=27

666*27+333=18315г=18,315 кг-Загальна вага

18,315 / 5=3,663 кг на одного, тобто за вагою-вистачає

5 пар важать 666 * 5=3330>2500

27/5=5.4 таких пар є, значить зможуть розділити.