Піратський човен розбився на рифах, і вцілілі пірати потрапили на незаселений острів. Назбирали

вони 132 банани, підрахували, що всім дістанеться порівну, і полягали спати. Вночі прибігли мавпи і вкрали 48 бананів. Пірати прокинулися і знову змогли поділити банани порівну. Скільки піратів урятувалося після корабельної аварії ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Далила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо  на прості множники 132 і 48

132 = 2 * 2 * 3 * 11

48 = 2 * 2 * 2 * 2* 3

Загальні множники чисел: 2; 2; 3

Щоб знайти НСД чисел, необхідно перемножити їх загальні множники:

НСД (132; 48) = 2 * 2 *  3 = 12 стільки піратів урятувалося після корабельної аварії