2. Теңдеуді шешіңіз жаз24 + (78 –т) = 36​


Ответы на вопрос

Отвечает Кужелева Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24 + (78 –т) = 36​

24 + 78 - т = 36

102 - т = 36

т = 102 - 36

т = 66